Інформація для споживачів(юридичних осіб)

 

КП «Комунальник» повідомляє, що планується підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів для юридичних осіб.

Планові   тарифи, які планується вести в дію з 01.07.2020 року, а саме:

Водопостачання -30,58 грн. за 1 м3 з ПДВ,

Водовідведення – 37,28 грн. за 1 м3 з ПДВ

Вивіз твердих побутових відходів – 588,44 грн. за 1м3 з ПДВ.

Необхідність введення в дію нових тарифів викликаний збитковістю цих послуг. Збитки підприємства за 3 місяці 2020 року становлять 383,71 тис.грн. Ситуація, яка існує на підприємстві, щодо тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів вимагає приведення діючих тарифів у відповідність з реальними витратами на їх виробництво. За час їх дії змінилось:

-розмір тарифу на електроенергію з 2,25 грн. за 1кВт/год. До 2,58 за 1кВт/год, ріст складає 14%;

— розмір мінімальної заробітної плати у діючих тарифах закладаний 3723грн, згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» мінімальна заробітна плата становить 4723 грн., ріст складає 26,9%.

На підвищення собівартості має значний вплив різке зростання цін на запасні частини, матеріали. Все це створює кризову фінансову ситуацію і неспроможність в існуючих умовах надавати послуги  з централізованого водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів. Так як, тариф встановлений юридичним особам не дотується з місцевого бюджету, прийнято рішення підвищити тариф, для покращення фінансового становища підприємства.

Законодавчо передбачено право на зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, які направляються суб’єкту господарювання за адресою:  84150, смт.Райгородок, вул.Молодіжна, 13. Строк, протягом якого приймаються зауваження і пропозиції встановлюється   7 календарних днів.

 

Калькуляція розрахунків тарифів на 2020

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.