• ПОВІДОМЛЕННЯ

  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ТА ПРОЕКТУ

                 ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

  Повна назва документа державного планування : містобудівна документація «Детальний план території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної  в смт. Райгородок Слов’янського району Донецької області по вул. Східна,6 «а»

  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування : Райгородоцька селищна рада Слов’янського району Донецької області.

  Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту «Детальний план території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної  в смт. Райгородок Слов’янського району Донецької області по вул. Східна,6 «а» розпочато з дня їх оприлюднення, а саме_23.01.2020 року на сайті Райгородоцької селищної ради та триватиме до __06.02.2020 .

  Відповідно до ст.12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

  Ознайомитися з проектом Детального плану території (ДПТ) та отримати додаткову інформацію можна за адресою : Донецька область, Слов’янський р-н, смт Райгородок, вул. Східна, буд.4 або за тел.:  06266-631933

  Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної  в смт.Райгородок Слов’янського району Донецької області по вул. Східна,6 «а» подаються до Райгородоцької селищної ради Слов’янського району Донецької області:

  Адреса: Донецька обл., Слов’янський р-н, смт. Райгородок, вул. Східна, буд. 4

  Тел.. 06266-631933

  Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до _06.02.2020.

   

   

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.